Školková výzdoba - velká sada

259 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

Výzdoba mateřské školy na začátku školního roku nikdy nebyla snazší! Aby pro vás příprava školky byla příjemnější, připravila jsem pro vás Školkovou výzdobu - velkou sadu, která se dekoracemi do třídy jen hemží. Pokud pracujete s předškoláky, oceníte právě tuto variantu, ve které na vás čeká 10 materiálů k okamžitému tisku. V sadě najdete pravidla, třídící cedulky, uvítací girlandu, školkové značky pro děti, plakáty s barvami, obrázkový kalendář, geometrické tvary, číslice v řadě 0-10, abecedu a narozeninovník. Výzdobu si je navíc možné vytisknout ve formátu A4 nebo A5.

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 25000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

ZIP soubor obsahuje 289 stran, ve kterých najdete následující PDF soubory:

1. Školková pravidla:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • 10 školkových pravidel ve formátu A4 i A5 (kapičkové, talířkové, hračkové, postýlkové, košťátkové, ouškové, ručičkové, srdíčkové, pusinkové, šnečkové).

2. Školkové třídící cedulky:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • cedulky v různých zpracováních k tisku ve formátu A4 nebo A5 (s okénky, na kolíčky, obláčky na stužku): „Dnes ve školce spinkám/odpočívám.“; „Dnes jdu po obědě.“; „Dnes jdu do klubu.“,
 • listy k výrobě vlastních cedulek (podklady, okénka).

3. Barevnou uvítací girlandu:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • girlandu ve dvou variantách (text s obrysem/bez obrysu) k tisku ve formátu A4 i A5.

4. Školkové značky:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • 35 rozlišovacích značek ve 2 velikostech a rámečcích (oblé rohy, ostré rohy),
 •  zadní stranu pro případ využití značek jako pexesa.

5. Barvy, barvičky:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • 11 barevných plakátů k tisku ve formátu A4 i A5.

6. Barevný rok:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • barevné plakáty s ročními dobami a názvy odpovídajících měsíců (A4 nebo A5),
 • barevné měsíce s pranostikami (A4 nebo A5).

7. Geometrické tvary:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • barevné plakáty s 6 geometrickými tvary – kruh, čtverec, trojúhelník, obdélník, ovál, kosočtverec (formát A4 i A5).

8. Číselné karty:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • karty v číselné řadě 0-10 pro tisk ve formátu A4 i A5.

9. Barevnou abecedu:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • barevné plakáty s 34 písmeny abecedy ve formátu A4 i A5.

10. Balónkový narozeninovník:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • 3 různé vzhledy balónků v různých odstínech 4 barev ročních období k tisku ve formátu A4 (bez okének/s kruhovými okénky/ s čtvercovými okénky),
 • okénka k případnému doplnění na balónky,
 • 3 druhy popisků měsíců,
 • 12 balónků s měsíci (menší provedení narozeninovníku),
 • 2 druhy praporků na značky dětí k zavěšení.

Školková výzdoba - velká sada

Máte rádi, když jsou děti obklopené nejen hezkými, ale také smysluplnými demonstračními obrázky? Pak už nepřemýšlejte o tom, jak a čím letos dětem školku vyzdobíte a sáhněte po Školkové výzdobě - velká sada. Jedním nákupem získáte obsáhlou a barevně sladěnou výzdobu do vaší mateřské školy. Navíc většinu PDF pro děti využijete kromě výzdoby také jako pomůcku k zábavnému učení.

Školková pravidla

Děti potřebují režim a řád, proto jsou pro ně vymezená pravidla nepostradatelná. Aby dětem, ale i nám bylo ve školce dobře, vytvořila jsem Školková pravidla, kterým děti porozumí, ač neumí číst. Pravidla jsou názorně graficky zpracována, děti tak zaujmou na první pohled. Na každém plakátu najdete název pravidla, jeho popisobrázek, který se k němu tematicky hodí.

Školkové třídící cedulky

Vyrobte si s pomůckou Školkové třídící cedulky odchody dětí ze školky názorně a jednoduše. V PDF souboru najdete cedulky ve znění: „Dnes ve školce spinkám/odpočívám.“, „Dnes jdu po obědě.“ a „Dnes jdu do klubu.“ Protože mám ráda variabilnost, vytvořila jsem pro vás cedulky, ze kterých si můžete vyrobit odchody dětí hned 5x jinak. A jak to vlastně funguje? Dítě po příchodu do školky umístí k vybrané cedulce svoji značku - všichni tak ví, kdy dítě ze školky odchází.

Barevná uvítací girlanda

Barevná uvítací girlanda je něco, co rozhodně v novém školním roce nemůže chybět. Díky pastelovým barvám se skvěle hodí do vestibulu, šatny, na chodbu či do třídy a to jak ve školce, tak ve škole nebo družině. Výroba girlandy je jednoduchá a rychlá. Během chviličky tak získáte veselou výzdobu, která se hodí opravdu kamkoliv.

Školkové značky

Rádi byste obměnily rozlišovací značky, které ve školce máte? I ty v sadě najdete! Školkové značky obsahují 35 pestrobarevných motivů, ze kterých si vybere každý kluk i každá holka. Značky v PDF souboru najdete ve dvou velikostech (3,2 cm/3,4 cm), v rámečcích se zaoblenými či ostrými rohy. 

Barvy, barvičky

PDF soubor Barvy, barvičky obsahuje 11 barevných plakátů k tisku ve formátu A4 nebo A5. Ač je učení barev stejně jako jakékoliv jiné učení velice individuální, děti s nimi můžeme seznamovat již od 1,5 roku věku. Plakátky vám tak poslouží jako výborná názorně didaktická pomůcka a zároveň veselá výzdoba třídy. 

Barevný rok

Vnímání času je pro děti těžké, jak je tedy naučit roční období? Vše chce svůj čas :-) V období seznamování s touto tematikou vám ale určitě přijdou vhod plakáty Barevný rokJe to krásně barevná názorně didaktická pomůcka, kterou zároveň využijete jako výzdobu. S plakátky se vaše předškolní děti zábavnou a nenucenou formou seznámí s ročními dobami a měsíci.

Geometrické tvary

Před nástupem do základní školy by měl každý předškolák bezpečně poznat základní geometrické tvary, kterými jsou kruhčtverectrojúhelník a obdélník. Barevné plakáty Geometrické tvary vám poslouží nejen jako výzdoba třídy, ale také jako didaktická pomůcka do školky pro seznámení dětí s tvary.

Číselné karty

Školku si můžete vyzdobit také s PDF pro děti s názvem Číselné karty. Číselné karty kromě výzdoby využijete jako názorně didaktickou pomůcku pro seznámení dětí s číslicemi v číselné řadě 0-10. Karty jsou v PDF souboru připraveny k tisku ve formátu A4 nebo A5. Díky praktické velikosti můžete plakáty využít k výzdobě jakéhokoliv prostoru. Hodí se do dětského pokoje, školky i školy.

Barevná abeceda

Díky Barevné abecedě získáte opravdu krásnou výzdobu, kterou ale můžete využít také jako didaktickou pomůcku pro děti. Každé učení by mělo být v předškolním věku zábavné, a právě o to se barevné, na oko lákavé plakáty s abecedou postarají. Abecedu lze využívat variabilně – děti mohou hledat obrázky k vámi určeným písmenům, nebo naopak určovat písmena podle vámi zvoleného obrázku. S abecedou mohou děti pracovat také u stolečku. Jak na to najdete přímo v PDF souboru.

Balónkový narozeninovník

Vyzdobte si třídu krásně barevným Balónkovým narozeninovníkem, se kterým budete mít narozeniny dětí hezky a přehledně na jednom místě! Využijete ho jak ve školce nebo škole, tak v družině či doma. Jeho největší výhodou je variabilita. V PDF souboru na vás čeká 62 stran s různými druhy balónků a praporků, narozeninovník si tak poskládáte přesně podle svého gusta :-)

Výzdobu je vhodné zalaminovat.

V sadě vám něco chybí? K výzdobě školky by se vám mohlo hodit ještě:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: