Doprava

4 položek celkem

Cena

2959
12959
ucici-kolotoce-zabavne-uceni-pro-deti-pdf-aktivita-telo-barvy-tvary-ovoce-zelenina-rocni-obdobi-zvirata-kvetiny
Novinka
49 Kč –18 %
40 Kč
447
barevna-auticka-pdf-aktivita-materska-skola-skolka-predskolaci-prostorova-orientace-barvy-geometricke-tvary
45 Kč
358
pocitaci-vlacek-pocitani-do-dvaceti-pdf-soubor-aktivita-doprava-materska-skola-skolka-matematicke-ciselne-predstavy-barvy-predskolni-deti
29 Kč
355
dopravni-prostredky-pdf-aktivita-karticky-pracovni-listy-materska-skola
59 Kč
157

Zábavné učení pro děti na téma DOPRAVA

Dopravní prostředky jsou něco, s čím se děti setkávají již od raného dětství. Však i kočárek je vlastně jakýmsi "dopravním prostředkem".

Vozidel je nepřeberné množství a i já sama toto téma s dětmi ve školce probírám, proto jsem se rozhodla k němu připravit pár PDF aktivit. S 38 různými dopravními prostředky se mohou děti formou zábavného učení seznámit v PDF souboru Dopravní prostředky. V materiálu jsou připravené kartičky s obrázky dopravních prostředků, ale také pracovní listy k tisku, ve kterých si děti získané vědomosti procvičí.

Pokud máte třídu chlapců, jistě oceníte PDF aktivitu Barevná autíčka, se kterou si děti potrénují nejen znalost barev, ale také prostorové vnímání. Úkolem dětí je podle předlohových kartiček ve 4 obtížnostech parkovat auta na připravené parkoviště.

Počítání v číselné řadě 1-10 či 1-20 si děti mohou procvičit s aktivitou Počítací vláček. Při práci s vláčkem si děti zopakují barvy, ale také se seznámí s číslicemi od 1 do 20. To, zda děti budou počítat do 5, 10 či 20, je jen na vás. PDF aktivita je variabilní, využít ji tak můžete s malými i velkými předškoláky.

Na vybraný PDF soubor vám po úhradě dorazí do e-mailu odkaz připravený k okamžitému použití. Materiál stačí stáhnout, vytisknout, případně zalaminovat a můžete se pustit do práce. 

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 20000 kusů mých didaktických PDF aktivit.