Adventní čas

2 položek celkem
certi-certovske-rymy-pdf-aktivita-karticky-materska-skola-sluchove-vnimani-predskolaci
57 Kč
169
certi-certovske-hlasky-pdf-aktivita-karticky-materska-skola-sluchove-vnimani
55 Kč
166

PDF aktivity pro předškoláky k tématu ADVENTNÍ ČAS

Adventní čas je naprosto kouzelným obdobím roku, na které se těší nejen děti, ale i my, dospělí. Tento výjimečný čas si chceme užít spolu s dětmi. S NEJEN školkovým adventním kalendářem budou vaše společně prožité vánoční chvíle ještě hezčí vzpomínkou než doposud. Jeho velkou výhodou je to, že nevyžaduje žádnou velkou přípravu. V podstatě ho stačí vytisknout :-)

Hned na začátku adventu děti navštíví čerti s Mikulášem. Ne vždy musí přinést jen sladkosti nebo uhlí. Co takhle vzdělávací aktivita pro vaše děti? Čertovské hláskohraní a Čertovské rýmohraní je zákazníky považováno za top aktivity. Soubory jsou zaměřené na procvičování jazykových a řečových dovedností.

A kdy už bude ten Štědrý den? A už budeme zdobit stromeček? Týden před Vánoci? To není pro každého. S aktivitou Ozdob vánoční stromeček mohou děti zdobit stromek i 14 dní před Vánoci! Dle předlohových karet, které v souboru najdete, nebo dle vlastní chuti a fantazie.

Soubor ve formátu PDF vám po zaplacení dorazí do e-mailu, odkud si ho snadno a rychle stáhnete. Aktivity jsou připravené k okamžitému použití - stačí je vytisknout, případně zalaminovat a zábava může začít.

Aktivity prověřené v praxi
Aktivity prověřené v praxi
Všechny PDF materiály jsou vyzkoušené
s předškolními dětmi ze smíšené třídy.
PDF materiály ihned k použití
PDF materiály ihned k použití
Aktivity vám po uhrazení dorazí do e-mailu,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 10000 kusů mých PDF didaktických aktivit.