Kouzelná slovíčka - slušné chování

35 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

Základy slušného chování – to je to, co se snaží naučit děti každý z nás. Ne vždy se to ale daří. S Kouzelnými slovíčky si vyrobíte nejen krásnou výzdobu, ale především výbornou názorně didaktickou pomůcku, díky které vaše neustálé připomínání pozdravů či poděkování vezme konečně za své.

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 20000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

PDF soubor obsahuje 13 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • úvodní stranu „Kouzelná slovíčka otevírají srdíčka“,
  • 4 strany s 10 srdíčky s kouzelnými slovíčky (prosím, promiň, děkuji, dobré ráno, dobrou noc, dobrý den, ahoj, na shledanou, dobrou chuť!, mám tě rád/a),
  • 5 stran s 10 kartičkami (formát A5) s názornými obrázky a kouzelnými slovíčky.

Kouzelná slovíčka – slušné chování

Všichni se snažíme v dětech probouzet to nejlepší. Jednou z dovedností, kterou by každé dítě mělo zvládat, jsou základy slušného chování. Jenže, jak toto učení udělat pro děti zábavným? S aktivitou Kouzelná slovíčka to půjde zcela samo.

Názornost především

Kouzelná slovíčka, která otevírají srdíčka, je krásně graficky zpracovaná výzdoba laděná do vzhledu srdíček, která je do třídy nebo dětského pokojíku jako dělaná. Se srdíčky budou mít vaše děti základní kouzelná slůvka neustále na očích a díky tomu i na paměti.

V srdíčkách jsou kouzelná slovíčka vepsaná. Pro chápání předškolních dětí je naprosto zásadní názornost. Z toho důvodu jsem k srdíčkům vytvořila i karty, na nichž najdete jak kouzelná slůvka, tak obrázky, ze kterých děti zcela přirozeně konkrétní kouzelné slovíčko vyvodí. Děti tedy nepotřebují umět číst a soubor se tak skvěle hodí již pro děti předškolního věku.

Didaktická pomůcka nejen do mateřské školy

S trochou fantazie lze kartičky využít i jako didaktickou pomůcku. Skvěle je tak využijete třeba na začátku školního roku, kdy se děti seznamují s pravidly, která si ve škol(c)e společně nastavujete. Jako výzdobu je ale můžete použít celoročně. U nás rozhodně nechybí :-)

Výzdobu je vhodné zalaminovat.

Spolu s Kouzelnými slovíčky by se vám na začátku školního roku mohlo hodit:

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LZ Avatar autora | 17.9.2023
Krásné kartičky, dětem jsem na nich krásně mohla ukázat a říct, co které slovo znamená, scénky jsme si k tomu předvedli, vážně super pomůcka.
BP Avatar autora Bc. Pavla Pundová (Administrátor) 17.9.2023
Luci, mám velkou radost, že kartičky splnily přesně ten účel, ke kterému jsem je vytvořila. Moc děkuji za krásnou zpětnou vazbu 🤗
5
IV Avatar autora | 2.8.2022
Zatím jsem si produkt neměla možnost vyzkoušet v praxi, ale jak jsem si jej prohlížela, už se moc těším, až si jím vyzdobím část třídy pro své prvňáčky.
PP Avatar autora Pavla Pundová (Administrátor) 2.8.2022
Ivono, moc Vám děkuji za krásnou zpětnou vazbu, vážím si toho :) Věřím, že materiál splní svůj účel a budete s ním spokojená.
5
JS Avatar autora | 19.7.2022
Jsem spokojena :-)
PP Avatar autora Pavla Pundová (Administrátor) 19.7.2022
To mám velkou radost, Jiřinko :) Děkuji!