Organizér oblékání – pomůcka do MŠ i na doma

45 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

Také je ve vaší školce otázka „Co si máme obléct?“ na denním pořádku? S PDF pomůckou Organizér oblékání už nebudete jako kolovrátek stále dokola opakovat, jaké oblečení si mají děti na ven obléci. K 2 variantám organizéru (svislé/vodorovné zavěšení) jsem pro vás připravila 41 kartiček s různými druhy oblečení. Organizér proto můžete spolu s dětmi sestavit dle jakékoliv roční doby či počasí.

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 20000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

PDF soubor obsahuje 52 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • základní karta „Co si obléknu?“ + 10 karet označených číslicemi a prsty v číselné řadě 1-10 (1. varianta v menším provedení k svislému zavěšení, 2. varianta ve větším provedení k vodorovnému zavěšení),
  • 41 kartiček s oblečením k přikládání ve dvou velikostech,
  • 55 štítků s oblečením na šuplíky či skříňky ve velikosti 3x5 cm (jednotlivé kousky i kombinace),
  • 2 varianty seznamu oblečení do školky pro rodiče ve dvou velikostech (barevné i černobílé zpracování),
  • 2 varianty seznamu chybějícího oblečení pro rodiče ve dvou velikostech (barevné i černobílé zpracování).

Organizér oblékání – pomůcka do MŠ i na doma

Jak naučit děti v jakém pořadí si mají obléci jednotlivé kousky oblečení? S PDF pomůckou Organizér oblékání to půjde docela samo! Vybrané oblečení stačí dolepit na připravený organizér a zavěsit ho na místo, kde ho děti budou mít během oblékání na očích.

Pomůcka pro děti

Jednotlivé karty organizéru jsou kromě číslic v číselné řadě 1-10 označené také pomocí prstů. Oblečení tak na něj ve správném pořadí dokáží dolepit i mladší předškoláci. Formou hry si tedy děti procvičí nejen poznávání různých druhů oblečení, ale také počítání od 1 do 10.

Pro děti v předškolním věku je názornost naprosto klíčová. 41 kartiček s oblečením, které mají děti na organizér dolepovat, proto obsahuje jednoduché obrázky, které děti na první pohled poznají. Díky velké pestrosti kartiček s oblečením vám organizér dobře poslouží v jakémkoliv ročním období či počasí.

Vícero využití

V PDF souboru Organizér oblékání nenajdete pouze organizér. Pro paní učitelky jsou zde připraveny 2 seznamy, které s velkou pravděpodobností ocení nejen v září, ale také v průběhu celého školního roku. Přichystaný seznam oblečení, které dětem ve školce nemá chybět a zaškrtávací seznam chybějícího oblečení si můžete vytisknout barevně nebo černobíle.

A aby toho nebylo málo, v PDF na vás čeká také 55 štítků s oblečením na šuplíky či skříňky k tisku. Využijete je spíše doma pro označení úložných prostorů na oblečení v dětském pokoji. Věřte mi, maminky, že vám za štítky budou vděčné nejen vaše děti, ale i tatínci, protože ne všichni si pamatují, kam které oblečení patří.

Organizér je vhodné zalaminovat.

Další názorné pomůcky pro děti:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: