Školkový nástěnný kalendář – kalendář (A3, A4)

39 Kč 59 Kč 79 Kč 99 Kč od 39 Kč
Ihned k odeslání na e-mail Ihned k odeslání na e-mail Ihned k odeslání na e-mail Ihned k odeslání na e-mail Zvolte variantu
Zpracování PDF aktivity
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Orientace v čase je pro děti předškolního věku něčím nesmírně obtížným. Se Školkovým nástěnným kalendářem se vám konečně podaří dětem časové pojmy přiblížit. Vše je zpracované jednoduše a názorně. Děti se tak formou rituálu seznámí s dny v týdnu, ročními dobami nebo měsíci. V kalendáři je mimoto také prostor na počasí, oblečení, hospodáře nebo datum. Záleží jen na vás, jaké zpracování kalendáře si vyberete. Vybírat můžete ze 4 variant dle obsahu.

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 20000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

1. Kalendář s dny, ročními dobami, měsíci a počasím obsahuje 27 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • podkladovou kartu ve 3 barvách (s pozadím/bez pozadí; s obdélníkovými okénky nebo okénky se zaoblenými rohy) + obrázky k přikládání.

2. Kalendář s dny, daty, ročními dobami, měsíci, počasím a oblečením obsahuje 62 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • podkladovou kartu ve 3 barvách k tisku na výšku i šířku (s pozadím/bez pozadí; s obdélníkovými okénky nebo okénky se zaoblenými rohy) + obrázky k přikládání.

3. Kalendář s dny, ročními dobami, měsíci, počasím, hospodářem a náladou obsahuje 100 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • podkladovou kartu ve 3 barvách k tisku na výšku i šířku (s pozadím/bez pozadí; s obdélníkovými okénky nebo okénky se zaoblenými rohy) + obrázky k přikládání.

4. Kombinovaný PDF soubor obsahuje 180 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 9 různých podkladových karet ve 3 barvách k tisku na výšku i šířku (s pozadím/ bez pozadí; s obdélníkovými okénky nebo okénky se zaoblenými rohy) + obrázky k přikládání.

Školkový nástěnný kalendář – kalendář (A3, A4)

Časové pojmy děti vnímají velice brzy, pochopit je ale nedokáží. Tento kalendář vám přináší jedinečnou možnost dětem vnímání času přiblížit. Díky Školkovému nástěnnému kalendáři se děti zábavnou formou pomocí názorných obrázků seznámí s pojmy jako jsou dny, roční doby nebo měsíce.

Názorně didaktická pomůcka

Pro děti předškolního věku je zásadní názornost. Pokud dětem předkládáte názorné a srozumitelné obrázky, je pro ně chápání skutečnosti o dost snazší. Právě názornost je základním kamenem Školkového nástěnného kalendáře. Obrázky jsou jednoduché a pro děti snadno čitelné. Roční doby a měsíce jsou barevně odlišené, aby bylo pro děti snazší pochopit jejich vzájemnou návaznost.

Právě díky svému jednoduchému zpracování se kalendář hodí jako názorně didaktická pomůcka nejen do školky, ale i na doma. Snadno s ním můžete dětem zábavnou formou přiblížit časové pojmy, a tím jim usnadnit orientaci v čase. Kromě toho získáte hezkou celoroční výzdobu.

Učení pro děti

Učení by mělo být zábavné, proto mají obrázky v kalendáři takovou grafickou podobu, která děti zaujme. Kalendář se neobejde bez psaného textu, ale to ničemu nevadí. Děti vnímají obrázky i podobu písmen. Ze začátku bude potřeba vaše pomoc. Věřte mi ale, že časem dokáží vaše děti přiřazovat i obrázky s textem zcela samostatně. Tím nejdůležitějším je při práci s kalendářem pravidelnost. Vytvořte si rituál, který budete opakovat každý den ve stejnou dobu. Je jen otázka času, kdy děti vaši pomoc potřebovat nebudou :-)

Kalendář je určen k laminaci.

Kalendář vám dobře poslouží také jako výzdoba. Pokud vás zajímají další produkty, kterými byste mohli vyzdobit třídu nebo pokoj, zaujmout by vás mohlo:

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 19.9.2023
Spokojenost velká, krásné obrázky. Děkuji.
BP Avatar autora Bc. Pavla Pundová (Administrátor) 19.9.2023
Zlatuš, mnohokrát děkuji za milou zpětnou vazbu. Mám radost, že se Vám kalendář líbí 🤗
5
AS Avatar autora | 11.9.2023
Jsem velmi spokojena.
BP Avatar autora Bc. Pavla Pundová (Administrátor) 11.9.2023
Alice, moc děkuji za milou zpětnou vazbu. Mám radost, že jste spokojená 🤗
5
IC Avatar autora | 21.8.2023
Krásně zpracováno, v různých variantách. Zatím jsem netiskla, ale i tak velká spokojenost a ušetřený čas s tvořením svého. Děkuji moc.
BP Avatar autora Bc. Pavla Pundová (Administrátor) 21.8.2023
Ivuš, jsem moc ráda, že se Vám líbí, mám z toho radost 🙂 Věřím, že až si kalendář přichystáte, dobře se Vám s dětmi osvědčí 🤗
5
LU Avatar autora | 12.4.2023
Krásné obrázky, vtipné jsou kartičky s oblečením :-) To se bude dětem líbit :-).
BP Avatar autora Bc. Pavla Pundová (Administrátor) 13.4.2023
Leni, moc děkuji za krásnou zpětnou vazbu :) Materiály se snažím tvořit tak, aby se líbily nejen Vám, ale právě dětem, tak snad máte pravdu :)
5
Avatar autora | 29.1.2023
Jsem moc spokojená ❤️
PP Avatar autora Pavla Pundová (Administrátor) 30.1.2023
Míšo, to mě opravdu moc těší! Děkuji za zpětnou vazbu :)
5
LD Avatar autora | 17.8.2022
Narozeninové balonky jsou moc pěkně udělané. Bohužel zbytek zakoupeného materiálu se mi nedaří vytisknout. Obrázky se navzájem po tisku překrývají a to samozřejmě vypadá velmi nevzhledně. Zda je chyba na mé straně či na straně prodávající budu teprve řešit. :-)
PP Avatar autora Pavla Pundová (Administrátor) 18.8.2022
Luci, moc děkuji za pochvalu balónků. Komplikace při tisku mě mrzí. Snad vše po poradě přes e-mail proběhlo v pořádku :) Děkuji za rychlou komunikaci a důvěru.