PDF ke stažení

Chcete se ujistit, že jsou mé PDF aktivity pro vaše děti to pravé? Pak jste tady správně!

Jako učitelka pracuji již od roku 2015. Pokud se o mně chcete dozvědět víc, můžete si přečíst tento článek. Zatím mě různé vymýšlení a tvoření neomrzelo a věřím, že to tak zůstane i nadále. Protože ráda inspiruji ostatní, každé úterý posílám zdarma svým odběratelům úterní tipy od Pavly, které (doufám) dělají všem přihlášeným radost. Radost chci dělat nejen vám, ale také vašim dětem, proto jsem se rozhodla vám sem přidat pár PDF pro děti, která si můžete nechat zcela zdarma zaslat do své e-mailové schránky.

Za svou dosavadní praxi už mám docela dobře vypozorováno co děti vyhledávají a co je naopak příliš nezajímá. Je jasné, že co dítě, to jiné preference, ale když jsou nabízené aktivity zábavné a atraktivní, téměř vždy děti osloví. A právě to je mým cílem - rozvíjet a vzdělávat děti hrou tak, aby je to bavilo a v nejlepším případě si ani neuvědomovaly, že se učí.

Aktivity ke stažení najdete níže. Vybrané PDF vám zašlu na váš e-mail po vyplnění příslušeného formuláře. Stačí si vybrat, co chcete s dětmi vyzkoušet :-)

Zvířátkové počítání - počítání s hospodářskými zvířaty

Mají vaše děti rády zvířata? Věřím, že ano, protože neznám snad žádné dítě, které by je rádo nemělo....

Barevná vajíčka - zábavné učení barev pro děti

Velikonoce jsou téměř za rohem. Přemýšlíte, jak s dětmi v tomto období procvičovat barvy? S PDF akti...

Traktůrek z geometrických tvarů - tvary hravě

Pusťte se s dětmi do zábavného učení geometrických tvarů. Tvary jsou součástí matematických pře...