O mně

Krásný den,

těší mě, že vás zaujaly mé PDF aktivity. V následujících řádcích vám přiblížím nejen kdo jsem, ale i to, s jakým záměrem vznikla značka Poznávej s Pavlou.

Já a mé vzdělání

Pavla-Pundova-pdf-aktivity-Poznavej-s-Pavlou

Díky studiu a své práci moc dobře vím, že hra je naprosto nepostradatelnou a nenahraditelnou součástí učení předškolních dětí. Osobně se v tomto ohledu řídím heslem Marie Montessori: "Pomoz mi, abych to dokázal sám." 

Jmenuji se Bc. Pavla Pundová a od roku 2015 pracuji jako učitelka v mateřské škole. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu, na kterou jsem navázala studiem učitelství pro mateřské školy na Jihočeské univerzitě. 

PDF aktivity, které vytvářím, vám získají čas, který byste jinak věnovali přípravě a vymýšlení podkladů pro práci s dětmi. Nejtěžší to je v době, kdy jste začínající učitelka nebo vám přestávají stačit osvědčené materiály a vy hledáte nové, kterými podpoříte rozvoj svých dětí. 

Mé didaktické aktivity tak pomáhají nejen dětem ale i vám. Dětem pomáhají hravou formou posílit oslabené vzdělávací oblasti. Vám ušetří čas, který můžete věnovat své rodině nebo zálibám.

S jakou vizí vznikl e-shop Poznavejspavlou.cz? 

Od samého začátku tvorby produktů až po vznik e-shopu je mým záměrem jedno jediné – vzdělávat a rozvíjet předškolní děti formou hry. Nejlépe ve všech oblastech, které jsou důležitými základními kameny nejen pro život, ale i pro snadný přechod ze vzdělávání v mateřské škole na úroveň školy základní. 

Vytvářím pro vás:

Jsem k dispozici na e-mailu

Pokud na mě máte nějaké otázky, nebo se třeba chcete podělit o své zkušenosti se vzděláváním předškolních dětí, napište mi na e-mail napis@poznavespavlou.cz.

Ráda vás poznám a posdílím navzájem své zkušenosti. 

 

Mějte se hezky a nezapomínejte se učit hrou :-)

Vaše Pavla

 

Zákazníkům se líbí