Žabkové pracovní listy - pracovní listy, aktivity

59 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

PDF soubor Žabkové pracovní listy je pro každého, kdo chce u svého dítěte rozvíjet komplexně různé vzdělávací oblasti. Děti se mohou těšit na veselé žabičky, které je budou provázet všemi úkoly. Formou hry si děti při práci s pracovními listy procvičí zrakové i sluchové vnímání, ale také grafomotoriku. Při třídění obrázků k leknínům s geometrickými tvary a počítání s počítacími kartičkami si děti potrénují předmatematické a číselné představy.

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 25000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

PDF soubor obsahuje 60 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 10 grafomotorických pracovních listů,
  • 10 pracovních listů procvičujících různé vzdělávací oblasti – bludiště, stíny, zrakové a sluchové vnímání, prostorová orientace, časová posloupnost,
  • třídění geometrických tvarů – 4 lekníny (kruh, čtverec, trojúhelník, obdélník) + 22 žabiček s obrázky,
  • 10 kartiček s číslicemi 1-10 k procvičení počítání.

Žabkové pracovní listy – pracovní listy, aktivity

Protože je potřeba předškolní děti rozvíjet a vzdělávat komplexně, vytvořila jsem soubor pracovních listů k tisku, se kterými si děti procvičí různé vzdělávací oblasti. To ale není všechno! Vaše děti se mohou těšit i na žabičkové aktivity k laminaci. S nimi si děti potrénují znalost geometrických tvarů a počítání od 1 do 10.

Pracovní listy k tisku

V souboru na vaše malé a velké předškoláky čeká 10 pracovních listů, se kterými si procvičí zrakové i sluchové vnímání, prostorovou orientaci nebo časovou posloupnost. Součástí PDF souboru je také 10 listů, které jsou zaměřené na rozvoj grafomotoriky. Výhodou pracovních listů je to, že je lze se stíracím hadříkem a fixem využít jako laminovanou aktivitu.

Zábavné učení pro děti

Aby děti učení bavilo, musí být zábavné. A právě o to se dnes postarají veselé žabičky. Při práci s lekníny s geometrickými tvary si děti procvičí nejen zrakové vnímání, ale především znalost jednotlivých tvarů. Každý předškolák by měl znát před nástupem do školy základní geometrické tvary, kterými jsou kruh, čtverec, trojúhelník a obdélník. Úkolem dětí je žabičky s obrázky roztřídit k odpovídajícím leknínům podle tvaru, který vyobrazený předmět na žabičce má.

S druhou PDF aktivitou si děti zábavnou formou procvičí počítání od 1 do 10. Na kartičkách najdete číslice, proto aktivitu využijete spíše s předškoláky. S vaší dopomocí s nimi ale zvládnou pracovat i děti mladší. Výhodou karet je jejich variabilita – k počítání můžete využít takřka cokoliv (od bambulek, přes kamínky, korálky až po modelínu). Jak na to se dozvíte přímo v souboru :-)

Aktivity jsou určeny k laminaci.

Mezi další soubory, se kterými si vaše děti procvičí různé vzdělávací oblasti, patří:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: