Aktivity od ledna do prosince - soubor PDF aktivit

92 Kč 92 Kč 149 Kč od 92 Kč
Ihned k odeslání na e-mail Ihned k odeslání na e-mail Ihned k odeslání na e-mail Zvolte variantu
Zpracování PDF aktivity
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Rodiče i učitelé chtějí děti při vzdělávání seznámit s co největším okruhem podnětů, které je obklopují. Díky tomuto souboru PDF aktivit můžete děti seznámit s různými více i méně důležitým dny, které najdete v kalendáři. Ke každému, který má alespoň nějakou důležitost, je pro vaše děti připravená zábavná aktivita rozvíjející různé vzdělávací oblasti.

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 20000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

PDF soubor obsahuje 68 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 47 aktivit k laminaci včetně všech dílů k přikládání zaměřených na různé méně i více významné dny, se kterými se během roku setkáváme – vybrat si můžete mezi variantou barevnou nebo černobílou.

Kombinovaný PDF soubor obsahuje 131 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 47 aktivit k laminaci včetně všech dílů k přikládání zaměřených na různé méně i více významné dny, se kterými se během roku setkáváme (barevné i černobílé zpracování).

Aktivity od ledna do prosince – soubor PDF aktivit

Jedním z témat, se kterým by se děti dle mého měly setkávat, jsou různá data v kalendáři. A protože ne vždy se najde materiál například ke Dni stromů, Dni otců nebo Světovému dni hospodářských zvířat, vytvořila jsem tento soubor 47 PDF aktivit, díky kterým se pro vaše děti stane seznamování s těmito dny zábavnou hrou.

Zábavné učení pro děti

Aby bylo učení předškolních dětí efektivní, musí být připravené formou hry. A přesně to nabízí tento PDF soubor. S aktivitami na celý rok na vaše děti čeká zábavné učení, při kterém se nejen seznámí s méně i více významnými dny, které se nachází v kalendáři (i mimo něj), ale také si procvičí různé vzdělávací oblasti. Při manipulaci s přikládacími dílky, bez kterých se aktivity neobejdou, si děti potrénují také jemnou motoriku. I jí je důležité v předškolním věku rozvíjet a posilovat.

Výhody PDF souboru

Neocenitelnou výhodou tohoto souboru PDF aktivit, který je v tomto případě zpracován pro laminaci je to, že aktivity připravíte jednou a tím máte hotovo! Dalším plusem je různorodost témat, která jsou v souboru zpracována. Najdete tu podklady k obvyklým svátkům jako jsou Velikonoce, Den Země, Den matek nebo Vánoce, ale také třeba k 1. dni každého ročního období, Mezinárodnímu dni ptactva, pálení čarodějnic, prázdninám nebo podzimnímu houbaření.

Jako další výhodu spatřuji to, že si můžete sami vybrat, zda se vám více hodí varianta barevnáčernobílá, popřípadě kombinace obou. Určitě vás zaujme také to, že PDF aktivity jsou připravené v různé obtížnosti. To proto, aby s nimi mohly hravě pracovat děti jakéhokoliv předškolního věku. Předškoláci tak zvládnou s většinou aktivit pracovat zcela samostatně a s dopomocí zvládnou úkoly jistě i děti mladší.

Pokud aktivity doplníte suchými zipy, můžu vám zaručit, že se vaše děti budou opravdu skvěle bavit!

Aktivita je určena k laminaci.

Hledáte spíše pracovní listy k tisku? Pak by vás mohly zaujmout spíše tyto materiály:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: