Školková výzdoba - malá sada

109 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

Plánujete dětem se začátkem nového školního roku vyzdobit třídu různými dekoracemi? S výzdobou školky už si nemusíte lámat hlavu! Mám pro vás jednoduché řešení, kterým je Školková výzdoba - malá sada, která obsahuje hned 5 PDF souborů k okamžitému tisku. V sadě najdete pravidla, třídící cedulky, uvítací girlandu, školkové značky pro děti a plakáty s barvami. Pokud pracujete s dětmi mladšího předškolního věku, tato sada je pro vás to pravé :-) 

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 25000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

ZIP soubor obsahuje 108 stran, ve kterých najdete následující PDF soubory:

1. Školková pravidla:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • 10 školkových pravidel ve formátu A4 i A5 (kapičkové, talířkové, hračkové, postýlkové, košťátkové, ouškové, ručičkové, srdíčkové, pusinkové, šnečkové).

2. Školkové třídící cedulky:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • cedulky v různých zpracováních k tisku ve formátu A4 nebo A5 (s okénky, na kolíčky, obláčky na stužku): „Dnes ve školce spinkám/odpočívám.“; „Dnes jdu po obědě.“; „Dnes jdu do klubu.“,
 • listy k výrobě vlastních cedulek (podklady, okénka).

3. Barevnou uvítací girlandu:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • girlandu ve dvou variantách (text s obrysem/bez obrysu) k tisku ve formátu A4 i A5.

4. Školkové značky:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • 35 rozlišovacích značek ve 2 velikostech a rámečcích (oblé rohy, ostré rohy),
 •  zadní stranu pro případ využití značek jako pexesa.

5. Barvy, barvičky:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • 11 barevných plakátů k tisku ve formátu A4 i A5.

Školková výzdoba - malá sada

Usnadněte si práci a připravte si výzdobu školky snadno a rychle s pomocí připravené PDF výzdoby, kterou stačí vytisknout, zalaminovat a pověsit na vybrané místo. PDF pro děti jsou barevně sladěné a přichystané k tisku ve formátu A4 nebo A5.

Školková pravidla

Děti potřebují režim a řád, proto jsou pro ně jasně daná pravidla nepostradatelná. Plakáty Školková pravidla jsou názorně didaktickou pomůckou, díky které je budete spolu s dětmi dodržovat s velkou radostí :-) Pravidla jsou barevná, laděná do pastelových barev, dobře vám tak poslouží také jako hezká celoroční výzdoba.

Školkové třídící cedulky

Tato pomůcka ve vaší školce rozhodně nemůže chybět. Proč? Protože nikdy nebylo řešení odchodů dětí ze školky jednodušší. Stačí přilepit značku nebo nasadit kolíček. Skvělý a efektivní každodenní rituál, který si děti zamilují. Díky názorným obrázkům na jednotlivých třídících cedulkách děti nepotřebují umět číst, a přesto budou vědět, kam si svoji značku nalepit.

Barevná uvítací girlanda

Pojďte své děti přivítat v novém školním roce krásnou uvítací girlandou. Girlanda je zpracována v pastelových barvách a k tisku si můžete vybrat jednu ze 2 připravených variant - s textem s obrysem nebo s textem bez obrysu. Skvělé je, že girlandou můžete vyzdobit jakýkoliv prostor a ještě lepší je, že její příprava vám nezabere téměř žádný čas. 

Školkové značky

Vaše školkové rozlišovací značky už se vám okoukaly? Nevadí! V rámci výzdoby do školky jsem vytvořila 35 školkových značek, které jsou nejen barevné, ale také se skvěle hodí jak pro kluky, tak pro holky. V materiálu kromě značek najdete také zadní stranu k tisku, značky pro děti tak můžete využít třeba také jako pexeso.

Barvy, barvičky

Pokud hledáte něco, čím byste rozveselili třídu či pokojík, PDF soubor Barvy, barvičky jsou to, co hledáte. Plakátky obsahují názorné obrázky, které děti dokáží zcela bez potíží pojmenovat. Barvičky vám tak poslouží nejen jako názorně didaktická pomůcka, ale zároveň také jako krásná celoroční výzdoba, s níž se děti nenásilnou formou seznámí s 11 barvami.

Výzdobu je vhodné zalaminovat.

V sadě vám něco chybí? K výzdobě školky by se vám mohlo hodit ještě:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: