Postav sněhuláka s Bee-bot - programování

49 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

Chcete si s dětmi užít zimní radovánky při stavbě sněhuláka, ale chybí vám sníh? Postavte si ho s PDF souborem Postav sněhuláka s Bee-bot! V materiálu na děti čekají sněhuláci, které s dětmi můžete postavit 4 různými způsoby. S robotickou včelkou si tak děti formou hry procvičí nejen programování, ale také zrakové vnímání, logiku nebo vnímání času. A co je nejlepší – PDF je natolik variabilní, že ho využijete jak s Bee-botem, tak bez něj.

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 20000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

PDF soubor obsahuje 36 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • podkladovou kartu se sněhulákem ve velikosti A4 + jednotlivé části sněhuláka k jeho stavbě + 10 obrázkových karet k podložce ve velikosti 10x10 cm (8 částí sněhuláka, 2 obrázky dětí),
  • podkladovou kartu se sněhulákem ve velikosti A4 ke skládání puzzle + 10 dílků puzzle (6 padnoucích, 4 falešné) + 10 obrázkových karet k podložce ve velikosti 10x10 cm (10 dílků puzzle),
  • 3 podkladové karty se sněhuláky a výřezy ve velikosti A4 + 9 výřezů k přikládání (3 ke každé podkladové kartě) + 10 obrázkových karet k podložce ve velikosti 10x10 cm (9 výřezů k přikládání, 1 obrázek dětí),
  • podkladovou kartu pro dějovou posloupnost ve 3 provedeních (prsty, puntíky, číslice) + okénka znázorňující jednotlivé fáze stavby sněhuláka + 8 obrázkových karet k podložce ve velikosti 10x10 cm (jednotlivé fáze stavby sněhuláka).

Postav sněhuláka s Bee-bot – programování

Užijte si s dětmi zimní radovánky se sněhuláky a robotem Bee-bot/Blue-bot. V připraveném PDF pro děti najdete 4 způsoby stavby sněhuláka, o zábavné učení formou hry tak rozhodně nebude nouze. Materiál je připravený k okamžitému použití. Stačí jej vytisknout, vybrat si aktivitu a pustit se do hravého učení :-)

Zábavné učení pro děti s Bee-bot/Blue-bot

Stavění sněhuláka miluje snad každý. Proto jsem spojila příjemné s užitečným a vytvořila PDF pro děti, se kterým si děti nejenže postaví sněhuláka, ale také si procvičí několik dovedností. Bee-bot/Blue-bot se stal poměrně oblíbenou interaktivní pomůckou, se kterou se učí hravě pracovat již děti v mateřské škole.

Abyste robotickou včelku mohli v zimních dnech využít s předškoláky i vy, připravila jsem pro vás soubor Postav sněhuláka s Bee-bot, se kterým se děti skvěle zabaví a ještě se u toho něco naučí. Tentokrát v PDF nenajdete žádné programování podle šipek. Bee-bot/Blue-bot děti programují podle vlastní představivosti a logiky. Díky tomu s PDF aktivitou dokáží pracovat jak malí, tak velcí předškoláci.

Variabilní didaktická pomůcka

Protože preferuji, aby se dalo PDF využít na maximum, soubor je vymyšlen a vytvořen tak, že s ním můžete pracovat jak s Bee-botem, tak bez něj. V takovém případě aktivity využijete jak při práci na koberci, tak u stolečku. PDF soubor se sněhuláky je tak promyšlenou didaktickou pomůckou, se kterou si vaše děti užijí zábavné učení formou hry. Díky 4 různým způsobům programování si děti procvičí jak programování samotné, tak zrakové vnímání, logiku, prostorovou orientaci nebo vnímání času.

Některé části materiálu jsou určené k laminaci.

Rádi byste i jiné aktivity, které se hodí k zimě? Zaujmout by vás mohlo:

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TL Avatar autora | 21.2.2024
Děti to moc bavilo, zatím jsme využili bez včelky.
BP Avatar autora Bc. Pavla Pundová (Administrátor) 21.2.2024
Terez, děkuji za milou zpětnou vazbu. To vůbec nevadí, hlavně, že si to děti užily 🤗
5
JK Avatar autora | 27.1.2024
Jako vždy skvělý soubor.
BP Avatar autora Bc. Pavla Pundová (Administrátor) 27.1.2024
Jiřinko, mám velkou radost, že jste spokojená 🤗 Moc děkuji za milé hodnocení 🙂