Paní Zima – serialita k Bee-bot (programování)

45 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

Ach ne, paní Zimě se roztrhl náhrdelník a sněhové korálky se rozkutálely na všechny strany! Dokáží jí vaše děti pomoci? PDF aktivita Paní Zima – serialita k Bee-bot je zábavná aktivita, při které si děti kromě programování procvičí také posloupnost a zrakové vnímání. Úkolem dětí je poskládat/navléci korálky podle předlohové kartičky. Ty jsou pro vaše děti připraveny ve 2 obtížnostech. Obrovskou výhodou souboru je to, že ho můžete využít jak s robotickou včelkou, tak bez ní :-)

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 25000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

PDF soubor obsahuje 36 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 12 podkladových kartiček s 5 korálky s vločkami + odpovídající korálky k přikládání/odpovídající korálky k navlékání,
  • 12 podkladových kartiček s 8 korálky s vločkami + odpovídající korálky k přikládání/odpovídající korálky k navlékání,
  • 13 vloček k podložce ve velikosti 13x13 cm,
  • zadní strany k vločkám do podložky (pokud chcete využít karty jako pexeso),
  • 2 doplňkové karty na zpestření hry (1 kolo nehraješ, vrať 1 korálek).

Paní Zima – serialita k Bee-bot (programování)

Protože se snažím PDF aktivity vytvářet tak, aby měly mnohostranné využití, v souboru Paní Zima – serialita k Bee-bot to není jinak! Na děti čeká zábavné sbírání korálků podle 24 předlohových kartiček, které jsou ve 2 obtížnostech. Aktivitu můžete využít se včelkou Bee-bot, ale i bez ní. Skvělé, že?

Programování a PDF aktivita v jednom

Programování se v rámci digitalizace rozšířilo i do mateřských škol. Protože se předškoláci učí především formou hry, připravila jsem pro vás a vaše děti tuto zábavnou aktivitu pro práci s robotickou včelkou Bee-bot. Děti mají k dispozici celkem 24 předlohových kartiček, které jsou rozdělené do 2 obtížností. Úkolem dětí je pomocí programování Bee-bot posbírat sněhové korálky a vyrobit tak paní Zimě nový náhrdelník. Aktivitu ale můžete využít i bez včelky! Jak? Korálky děti mohou skládat nebo navlékat pouze podle předlohové kartičky.

A to zdaleka není všechno. Způsobů, jakým PDF aktivitu v praxi využít, je mnohem víc. Vše se ale dočtete až v souboru :-) Mohu zaručit, že jedním nákupem získáte aktivitu nejen k procvičení programování, ale také k individuální práci ke stolečku.

Zábavné učení pro děti

Nejefektivnější je v předškolním věku zábavné učení formou hry. Aby pro děti bylo programování zábava, připravila jsem k aktivitě 2 doplňkové karty, kterými můžete dětem práci s Bee-bot zpestřit.

Soubor je poměrně dost variabilní. Díky tomu si děti při práci s PDF aktivitou Paní Zima – serialita k Bee-bot procvičí nejednu vzdělávací oblast. Děti si potrénují zrakové vnímání, myšlení, logiku, prostorovou orientaci a samozřejmě programování. Také posloupnost, protože musí korálky sbírat ve správném pořadí. Pokud budou děti korálky navlékat na šňůrku, krásně si potrénují i jemnou motoriku.

Některé části materiálu jsou určené k laminaci.

Chcete vidět další PDF soubory k Bee-bot? Podívejte se na:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: