Školková výzdoba - střední sada

179 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

Usnadněte si práci při výzdobě školky na začátku nového školního roku! Se Školkovou výzdobou - střední sadou získáte 8 barevně sladěných souborů, které jsou připravené k okamžitému tisku a následnému zavěšení. Navíc si můžete vybrat, zda si PDF pro děti vytisknete ve formátu A4 nebo A5. V sadě se můžete těšit na pravidla, třídící cedulky, uvítací girlandu, školkové značky pro děti, plakáty s barvami, obrázkový kalendář, geometrické tvary a číslice v řadě 0-10. Zkrátka vše, co potřebujete k zábavnému učení hrou pro předškolní děti  :-) 

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 25000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

ZIP soubor obsahuje 172 stran, ve kterých najdete následující PDF soubory:

1. Školková pravidla:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • 10 školkových pravidel ve formátu A4 i A5 (kapičkové, talířkové, hračkové, postýlkové, košťátkové, ouškové, ručičkové, srdíčkové, pusinkové, šnečkové).

2. Školkové třídící cedulky:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • cedulky v různých zpracováních k tisku ve formátu A4 nebo A5 (s okénky, na kolíčky, obláčky na stužku): „Dnes ve školce spinkám/odpočívám.“; „Dnes jdu po obědě.“; „Dnes jdu do klubu.“,
 • listy k výrobě vlastních cedulek (podklady, okénka).

3. Barevnou uvítací girlandu:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • girlandu ve dvou variantách (text s obrysem/bez obrysu) k tisku ve formátu A4 i A5.

4. Školkové značky:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • 35 rozlišovacích značek ve 2 velikostech a rámečcích (oblé rohy, ostré rohy),
 •  zadní stranu pro případ využití značek jako pexesa.

5. Barvy, barvičky:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • 11 barevných plakátů k tisku ve formátu A4 i A5.

6. Barevný rok:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • barevné plakáty s ročními dobami a názvy odpovídajících měsíců (A4 nebo A5),
 • barevné měsíce s pranostikami (A4 nebo A5).

7. Geometrické tvary:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • barevné plakáty s 6 geometrickými tvary – kruh, čtverec, trojúhelník, obdélník, ovál, kosočtverec (formát A4 i A5).

8. Číselné karty:

 • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
 • karty v číselné řadě 0-10 pro tisk ve formátu A4 i A5.

Školková výzdoba - střední sada

Že si nelze vytvořit výzdobu školky snadno a rychle? Ale kdepak, s PDF pro děti s názvem Školková výzdoba - střední sada budete mít výzdobu hotovou během chvilky a ještě vám budou všechny vybrané dekorace hezky ladit! Výzdobu jen vytisknete, zalaminujete a pověsíte na vybrané místo. Soubory jsou variabilní, s jedním nákupem tak získáte výzdobu, kterou můžete dle vlastní potřeby různě obměňovat.

Školková pravidla

Mateřská škola je pro mnohé děti prvním větším kolektivem, ve kterém tráví několik hodin denně. Proto, aby jim bylo ve školce dobře, jsem vytvořila Školková pravidlaPravidla jsou krásně graficky zpracována, děti tak zaujmou na první pohled. Na každém plakátu je vždy název pravidla, jeho popis a názorný obrázek, který se k němu hodí. Pravidla se díky obrázkům hodí již pro děti předškolního věku, protože pro jejich pochopení není potřeba, aby uměly číst.

Školkové třídící cedulky

Stále přemýšlíte nad tím, jak si vyrobit odchody dětí ze školky, aby to bylo názorné? Vymyslela jsem to za vás. Tyto Školkové třídící cedulky už nebudete chtít vyměnit za jiné. Cedulky jsou zpracované tak, aby byly jednoduché a přitom všeříkající. V PDF souboru najdete cedulky ve znění: „Dnes ve školce spinkám/odpočívám.“, „Dnes jdu po obědě.“ a „Dnes jdu do klubu.“ Na každé cedulce je názorný obrázek s textem. Děti mají jediný úkol - přilepit značku nebo nasadit kolíček k vybrané cedulce podle toho, kdy odchází ze školky :-)

Barevná uvítací girlanda

Přivítejte děti v novém školním roce krásnou uvítací girlandouGirlanda je zpracována v pastelových barvách a k tisku si můžete vybrat variantu s textem s obrysem nebo bez obrysu. Skvělé je, že je girlanda variabilní, a tak si s ní můžete vyzdobit jak vestibul, tak šatnu či třídu.

Školkové značky

To, že rozlišovací značky patří do každé školky, víme všichni. Co zkusit nové neokoukané Školkové značky? 35 krásně barevných značek obsahuje názorné obrázky, které děti dokáží bez potíží poznat a pojmenovat. Obrázky jsou různorodé - značky si tak vybere každá paní učitelka i v případě, že má početnější třídu dětí.

Barvy, barvičky

PDF soubor Barvy, barvičky obsahuje 11 barevných plakátů k tisku ve formátu A4 nebo A5. Protože je pro děti předškolního věku důležitá názornost, obrázky vyobrazené na plakátech jsou jednoduché. Materiál skvěle využijete nejen jako pomůcku pro seznámení dětí s barvami, ale také jako veselou celoroční výzdobu školky.

Barevný rok

Děti se zajímají o čas. Jeho pochopení je pro ně ale těžké, protože čas je pojem velice abstraktní. Demonstrační plakáty Barevný rok by vám s tím ale mohly pomoci. Je to krásně barevná názorně didaktická pomůcka, díky které se vaše předškolní děti zábavnou formou seznámí s ročními dobami a měsíci. Kromě toho využijete plakáty jako výzdobu třídy.

Geometrické tvary

Názvy geometrických tvarů a jejich rozlišování dělá některým dětem nemalé potíže. Aby si děti mohly snadno a hravě tvary procvičovat, vytvořila jsem PDF soubor Geometrické tvaryPlakáty využijete jako didaktickou pomůcku, navíc ale získáte také pěknou výzdobu. Děti spoustu podnětů vnímají podvědomě, proto tvary doporučuji umístit někam, kde je děti budou mít na očích.

Číselné karty

Číselné karty jsou názorně didaktická pomůcka, se kterou se děti předškolního věku formou zábavného učení seznámí s číslicemi a počítáním v číselné řadě 0 až 10. Na kartách najdete kromě číslic znázornění množství pomocí prstů, puntíků, ale také obrázků. Barevné plakáty vám zároveň poslouží jako celoroční výzdoba třídy či pokojíčku.

Výzdobu je vhodné zalaminovat.

V sadě vám něco chybí? K výzdobě školky by se vám mohlo hodit ještě:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: