Narozeninovník - kočičky (narozeniny)

49 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

Hledáte dekoraci, se kterou byste si vyzdobili třídu? Trefte dvě mouchy jednou ranou! S PDF souborem Narozeninovník - kočičky získáte nejen krásnou výzdobu třídy či pokoje, ale také pomůcku, díky které budete mít narozeniny všech svých dětí (a klidně i kolegyň) znázorněné přehledně na jednom místě. Narozeninovník s kočičkami je krásně barevný, variabilní a přitom názorný, skvěle ho proto využijete ve školce, škole, družině i doma.

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 20000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

PDF soubor obsahuje 64 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 3 varianty nápisu „narozeninovník“ ve 2 velikostech,
  • 2 varianty 12 kapes s kočičkami a názvy měsíců ve velikosti A5 i A6 (1. varianta pouze s názvy měsíců, 2. varianta s doplňkovými obrázky),
  • 5 variant praporků na značky dětí k zavěšení ve 3 různých velikostech (klubíčka a rybky s kruhovým okénkem – 4 cm, 3 cm, 2,5 cm; klubíčka a rybky se štítkem – 3,5x6 cm, 3x5 cm, 2,5x4 cm).

Narozeninovník – kočičky (narozeniny)

Předškolní děti jsou zvídavé, a tak čas bývá jedním z témat, o které se zajímají. Paní učitelky ale dětem toto téma předkládají pouze okrajově, protože čas je pro malé děti příliš abstraktním pojmem, který dokáží jen těžko pochopit. Pokud ale dětem chcete přiblížit měsíce v roce, jako názorná pomůcka a zároveň krásná a barevná výzdoba vám může posloužit narozeninovník. Pokud jste třída koček nebo koťat, určitě vás tento kočičí narozeninovník nadchne :-)

Pomůcka a výzdoba v jednom

Pokud stejně jako já vítáte PDF pro děti, která mají hned několik využití, pak se vám narozeninovník určitě bude líbit. Kromě přehledného znázornění narozenin získáte barevnou a roztomilou výzdobu, která vaši třídu či pokojík může zdobit po celý rok. Jakmile se vaše děti začnou zajímat o měsíce, můžete narozeninovník využít také jako didaktickou pomůcku pro seznámení s ročními dobami a jednotlivými měsíci.

Jedna z variant narozeninovníku totiž obsahuje kapsy s kočičkami doplněné obrázky, které se k danému kalendářnímu měsíci hodí. Děti si tak konkrétní měsíc spojí s určitým symbolem, čímž si upevní povědomí o běžných proměnách napříč celým rokem.

Variabilita

Vekou výhodou narozeninovníku je jeho variabilita. Kočičky můžete zavěsit vodorovně, svisle, nebo klidně cik cak. Také praporky, které jsou součástí PDF souboru, si vyberete dle vlastní potřeby. Abyste měli velký výběr, přichystala jsem pro vás hned 5 různých variant. Díky výběru jednotlivých komponentů si tak můžete sestavit narozeninovník přesně podle vašich představ :-)

Výzdobu je vhodné zalaminovat.

Raději byste jiný narozeninovník?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: