Máme rádi zvířata - zvířata

55 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

Pokud jsou vaše děti milovníky zvířat, pak je soubor Máme rádi zvířata určený právě pro vás. Na děti čekají hned 3 různé aktivity, se kterými si procvičí svoji znalost 20 druhů zvířat. O zábavné učení pro děti tak není v tomto materiálu nouze.

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 20000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

PDF soubor obsahuje 23 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 20 puzzle textura + zvíře,
  • 20 poznávacích 5dílných puzzle,
  • 20 zvířecích karet ke kolíčkování (určování počtu slabik) + pomocná karta znázorňující množství.

Máme rádi zvířata - zvířata

Máte ve třídě nebo doma děti, které zkrátka milují zvířata? Pak jim souborem Máme rádi zvířata uděláte ohromnou radost! Zvířata jsou tady opravdu všude. V materiálu jsou připraveny hned 3 různé aktivity, s nimiž si děti kromě znalosti zvířat procvičí i další vzdělávací oblasti.

Aktivity pro děti v MŠ

Namísto obrázků zvířat jsou v soboru použité fotografie. Ty znázorňují zvířata tak, jak skutečně vypadají. Díky tomu se materiál hodí jako názorně didaktická pomůcka, protože děti seznamuje s reálnou podobou zvířat. Při práci s materiálem si děti procvičují zrakové vnímání.

Aktivity, které jsem pro vaše děti připravila, jsou v různých obtížnostech, proto je skvěle využijete s předškoláky různého věku. Textury a 5dílné puzzle jsou zaměřené převážně na rozvoj zrakového vnímání a logiky, kdy dítě musí během práce využít své dosavadní vědomosti. Při pojmenování obrázků si děti rozvíjí také slovní zásobu. S kartami ke kolíčkování děti posilují sluchové vnímání. Jejich úkolem je totiž určit, z kolika slabik se pojmenování zvířete skládá. Tím si děti procvičují také matematické představy.

Procvičování pro předškoláky

Ani předškoláci se se zvířaty nebudou nudit. Poznávací karty obsahují pojmenování zvířat, při práci s kartami se tak děti seznámí s některými písmeny abecedy. Pokud využijete některý z tipů, které v souboru uvádím, předškoláci si procvičí sluchové vnímání několika různými způsoby. Aktivit rozvíjejících tuto oblast není podle mě nikdy dost.

Aktivita je určena k laminaci.

Sluchové vnímání si mohou vaše děti procvičit i s dalšími aktivitami:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: