Betlémské hraní – aktivity, pracovní listy

65 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

Bez betléma a příběhu o narození Ježíška jako by Vánoce ani nebyly. I s touto tematikou se nyní mohou vaše děti seznámit formou zábavného učení. V PDF souboru Betlémské hraní se děti mohou těšit na různé aktivity a pracovní listy, které jsou na tuto událost zaměřené. Najdete tu stínový betlém, různé skládačky a puzzle nebo pracovní listy, se kterými si děti procvičí různé vzdělávací oblasti.

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 20000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

PDF soubor obsahuje 45 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 6 PDF aktivit - stínový betlém ve formátu A4, číselné puzzle ve formátu A4 v číselné řadě 1-8, obrázkové poloviny, skládačky (2 druhy), velikostní řazení, serialita,
  • 6 pracovních listů rozvíjejících různé oblasti,
  • Vánoční příběh.

Betlémské hraní – aktivity, pracovní listy

Proč se vlastně slaví Vánoce? To je otázka, na kterou by podle mě měl znát odpověď každý. S PDF souborem Betlémské hraní můžete své děti seznámit s příběhem o narození Ježíška, a ještě si užít plno zábavy s aktivitami, které jsou jeho součástí.

Zábavné učení pro děti

Některé historické události se dětem předškolního věku podávají těžko. Po přečtení příběhu o narození Ježíška z PDF souboru Betlémské hraní ale budou mít vaše děti jasno. Text je psaný jednoduše a srozumitelně. Aby si děti mohly informace upevnit, připravila jsem pro ně 6 didaktických aktivit, nad kterými si můžete o těchto událostech společně povídat. Různé vzdělávací oblasti si děti procvičí při práci se stínovým betlémem, skládání puzzle nebo řazení obrázků podle velikosti.

Pracovní listy k tisku

Ne každý vyhledává aktivity, proto jsem pro vás a vaše děti přichystala i několik pracovních listů k tisku. Prostorovou orientaci s logikou a zrakovým vnímáním si děti procvičí při práci s bludištěm a sudoku. Na sluchové vnímání se děti podívají při určování počátečních hlásek postav z betléma a rytmizaci. Na cestě tří králů za Ježíškem si děti potrénují grafomotoriku. Poslední pracovní list je zaměřený na zrakové vnímání (figura-pozadí). Pokud neradi opakovaně kopírujete, můžete pracovní listy zalaminovat a využít je také jako aktivity :-)

Aktivity jsou určené k laminaci.

Další vánoční aktivity najdete tady:

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AS Avatar autora | 20.11.2022
Krásně zpracované.
PP Avatar autora Pavla Pundová (Administrátor) 20.11.2022
Aničko, to mám radost, moc děkuji :)