Zimní šablony – výzdoba

49 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

Udělejte si zimu kouzelnou s PDF souborem Zimní šablony, které jsou pro vás a vaše děti připravené k vlastnímu dotvoření. V šablonách najdete 16 roztomilých zimních motivů, které rozveselí jak vaši školku či školu, tak domácnost. Šablony jsou připravené k okamžitému použití, vy si tak usnadníte práci, protože nemusíte nic vymýšlet. Díky jednoduchosti šablon si navíc tuto zimní výzdobu zvládnou vyrobit s menší či větší dopomocí i vaše děti.

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 20000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

PDF soubor obsahuje 40 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 16 šablon se zimní tematikou (chaloupka, stromek, sněhulák I., II., ptáček I., II., sněhová vločka s čapkou, sněhová vločka, myška na saních, myška, zajíček, liška I., II., méďa, laňka, veverka) + obrázky hotových šablon.

Zimní šablony – výzdoba

Oživte svou školku, školu či domácnost roztomilou zimní výzdobou se zvířátky! Kromě Zimních šablon, nůžek, čtvrtek či barevného papíru k tomu nebudete vůbec nic potřebovat. Šablony se zimní tematikou jsem vymyslela a připravila za vás. Stačí si je vytisknout, zkompletovat a dotvořit dle vlastní fantazie a výzdoba je hotová.

Tvoření s dětmi

Většina dětí ráda tvoří. Proč je tedy nezapojit do výroby výzdoby, kterou můžete zkrášlit jak vaše školní třídy, tak domácnost? Zimní šablony, které jsem pro vás a vaše děti přichystala, jsou skutečně jednoduché na výrobu. Nejen proto, aby byla zimní výzdoba rychle hotová, ale také proto, že s její přípravou mohou pomoci vaši školáci a předškoláci. Díky samostatné výrobě výzdoby z ní budou mít děti mnohem větší radost. Navíc krásnými šablonami potěšíte každého kolemjdoucího :-)

Výzdoba do školky i na doma

Šablony jsou jemné a variabilní. Jednostranně je můžete využít k výzdobě stěn, dveří či nástěnky, oboustranné se zase parádně hodí jako závěs k zavěšení nebo jako zimní dekorace do okna. Je jedno, zda si výzdobu s dětmi vyrobíte ve školce, škole, družině či doma. Motivy se zvířátky jsou veselé, v dětském duchu, aby zaujaly i ty nejmenší. Šablony jsou připravené tak, abyste si je s dětmi mohli dotvořit dle vlastní fantazie, proto i když využijete předlohy, výsledek bude vždycky naprosto originální.

Zajímaly by vás další tematické šablony? Podívat se můžete na:

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
GK Avatar autora | 8.1.2024
Jsem velmi spokojena, šablony již mám vyrobené a už jen nalepit na okna, hotové vyfotím a pošlu Pavlínce, moc děkuji.
BP Avatar autora Bc. Pavla Pundová (Administrátor) 8.1.2024
Gábi, děkuji za krásnou zpětnou vazbu. Mám velkou radost, že jste se šablonami spokojená a už teď se těším na Vaši hotovou výzdobu 🤗
5
IK Avatar autora | 24.11.2023
Krásné a jednoduché jako vždy 🙂
BP Avatar autora Bc. Pavla Pundová (Administrátor) 24.11.2023
Ireno, moc děkuji za milou zpětnou vazbu. Jsem ráda, že jste se šablonami spokojená 🙂