Poznáváme včely s včeličkou Emičkou – PDF k Bee-bot (programování)

58 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

Vydejte se s dětmi do včelí říše a užijte si zábavné programování Bee-bot/Blue-bot 4x jinak! S PDF souborem Poznáváme včely s včeličkou Emičkou se děti formou hry seznámí s životním cyklem včely, několika předměty, které k včelám neodmyslitelně patří a procvičí si logiku a prostorovou orientaci při 4 různých způsobech programování. Praktické karty ve velikosti 11x11 cm skvěle využijete nejen do univerzální podložky k robotické včelce, ale také jako demonstrační obrázky.

Detailní informace

Aktivity prověřené v praxi
Aktivity prověřené v praxi
PDF materiály jsou vyzkoušené s
předškolními dětmi z heterogenní třídy.
PDF materiály do školky k okamžitému stažení
PDF materiály ihned k použití
Aktivity vám po uhrazení dorazí do e-mailu,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 10000 kusů mých PDF didaktických aktivit.

Detailní popis produktu

PDF soubor obsahuje 81 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 16 obrázků k podložce ve velikosti 11x11 cm týkajících se včel k oboustrannému tisku se základními informacemi + 9 obrázků květin ve stejné velikosti,
  • demonstrační kartu s životním cyklem včely ve formátu A4,
  • podkladovou kartu k umisťování vývojových fází včely s prsty nebo číslicemi + dílky k přikládání,
  • předlohovou kartu „hledání obrázku“ ve velikosti 5x4 pole + 15 kartiček pro programování Bee-bot,
  • předlohovou kartu „sběr pylu“ ve velikosti 5x4 pole + 15 kartiček pro programování Bee-bot,
  • 18 kartiček se zadáními pro libovolné programování Bee-bot ve 3 obtížnostech (3 šipky, 4 šipky, 5 šipek) + dílky k přikládání.

Poznáváme včely s včeličkou Emičkou – PDF k Bee-bot (programování)

Ušetřete si čas vymýšlením programu pro děti k tématu včely :-) Pokud máte ve školce Bee-bot či Blue-bot, jistě oceníte tento PDF soubor, se kterým si děti formou zábavného učení rozšíří vědomosti z oblasti včelařství. Navíc si můžete vybrat, zda si ho vytisknete barevně či černobíle!

Programování 4x jinak

Robotické pomůcky se staly nedílnou součástí výuky v základních, ale i mnoha mateřských školách. Aby si programování mohlo užít co nejvíc dětí, připravila jsem pro vás PDF soubor na téma včely, se kterým si děti procvičí programování hned 4 různými způsoby.

První možností programování je sběr vývojových fází včely. Děti sbírají včelí buňky a přikládají je na podkladovou kartu. Druhý způsob je zaměřen na rozvoj slovní zásoby. Děti pomocí kartiček posílají Bee-bot či Blue-bot k vybranému předmětu. S dalšími zadáními si děti vyzkouší, jak včelky sbírají pyl. Navíc musí doletět do správného úlu. Poslední variantou je programování robotické včelky podle zadání se šipkami. Tyto kartičky jsou v souboru připravené ve 3 obtížnostech.

Díky 4 různým variantám programování PDF soubor využijete jak s předškoláky ve školce, tak se školáky v prvních ročnících základní školy.

Zábavné učení pro děti

Protože raději vytvářím komplexnější materiály, které mají více využití, ani u PDF souboru Poznáváme včely s včeličkou Emičkou tomu není jinak. Připravené obrázkové karty se dají využít mimo programování také jako demonstrační obrázky. Na zadní straně každé z nich najdete základní informace, které se daného obrázku týkají. Další náměty pro jejich využití najdete přímo v souboru.

Kromě obrázkových karet a kartiček k programování je pro děti v PDF souboru připraven také životní cyklus včely. Pokud jej nevyužijete pro práci s robotickou včelkou, poslouží vám jako aktivita k laminaci či „pracovní list“.

Kartičky jsou určené k laminaci.

Líbí se vám tento soubor k Bee-bot? K robotické včelce by se vám ještě mohlo hodit:

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MV Avatar autora | 28.5.2023
Všechny materiály již zakoupené od Pavly jsou bezva, škoda jen, že naši svěřenci jsou ještě malí, ale nevzdáváme to a těšíme se s kolegyní na další materiály k zakoupení. Děkujeme :o)
BP Avatar autora Bc. Pavla Pundová (Administrátor) 29.5.2023
Marto, moc děkuji za milé hodnocení! Moc mě těší, že se ke mě s kolegyní rády vracíte 🌷 Chce to nepolevovat a ono se to nakonec zlepší 😊
5
PV Avatar autora | 23.5.2023
Skvělý materiál, využitelný nejen pro Bee-boot 😊
BP Avatar autora Bc. Pavla Pundová (Administrátor) 23.5.2023
Pavli, děkuji za milé hodnocení 🙂 Mám radost, že se soubor líbí! 🤗