Podzim s dráčkem – PDF k Bee-bot (programování)

55 Kč
Ihned k odeslání na e-mail

Zpestřete dětem podzim učením hrou s robotickou včelkou Bee-bot a novým PDF souborem Podzim s dráčkem. Pro děti je v materiálu připraveno 15 podzimních obrázků ve velikosti 13x13 cm, které jsou zpracovány ve 3 různých variantách. Zda budete s dětmi hledat barevné obrázky, stíny nebo textury je tak jen na vás. Díky 2 obtížnostem kartiček se zadáním si můžete programování užít s malými i velkými předškoláky. A co je nejlepší, pokud Bee-bot nemáte, PDF pro děti můžete využít i bez něj.

Detailní informace

Materiály prověřené praxí s dětmi
Materiály prověřené praxí s dětmi
PDF soubory jsou vyzkoušené s věkově
smíšenou třídou předškolních dětí.
PDF aktivity do školky k okamžitému stažení
PDF aktivity ihned k použití
Odkazy na PDF pro děti dorazí na váš e-mail,
odkud si je vytisknete k okamžitému použití.
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Doposud si učitelky a rodiče zakoupili více
než 25000 kusů mých didaktických PDF aktivit.

Detailní popis produktu

PDF soubor obsahuje 43 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 15 obrázků listů a plodů k podložce ve velikosti 13x13cm – barevné obrázky, stíny, textury (celkem 45 obrázků) + obrázek draka,
  • 15 kartiček pro práci se včelkou – jednoduché zadání (drak -> list/plod; drak -> textura; textura -> ?) + potřebné obrázky k přikládání (celkem 45 kartiček),
  • 15 kartiček pro práci se včelkou – těžší zadání (drak -> list/plod -> ?; drak -> stín -> ?) + potřebné obrázky k přikládání (celkem 30 kartiček).

Podzim s dráčkem – PDF k Bee-bot (programování)

Využijte robotickou včelku Bee-bot k zábavnému poznávání podzimních listů a plodů. Díky 6  druhům kartiček se zadáním pro programování si děti užijí učení formou hry hned 6x jinak. Vy nemusíte nic vymýšlet ani chystat, PDF soubor stačí vytisknout, zalaminovat a můžete se s dětmi pustit do práce.

Zábavné učení pro děti

Pusťte se s dětmi do zábavného programování, během kterého se formou hry s dráčkem seznámí s 15 podzimními listy a plody. Ty zde najdete v barevném provedení, ale také jako stíny a textury. Co v PDF pro děti tentokrát nenajdete jsou podkladové karty, zato se můžete těšit na 6 různých způsobů programování robotické včelky Bee-bot.

Kartičky se zadáními jsou rozdělené do dvou obtížností, proto můžu zaručit, že si vyberete takové programování, které odpovídá dovednostem vašich dětí. Velkou výhodou tohoto PDF je, že děti neprogramují podle šipek, ale dle vlastní logiky. Zadání vždy určuje pouze začátek a konec cesty.

Rozvoj různých vzdělávacích oblastí

Podzimní PDF s dráčkem díky obrázkům v různých variantách a 6 způsobům programování nabízí spoustu možností jeho využití, a to nejen se včelkou Bee-bot, ale i bez ní. Při programování si děti formou zábavného učení procvičí kromě zrakového vnímání, kdy děti hledají k barevným obrázkům stín či texturu, také orientaci v ploše a logiku. Pokud budou děti navíc názvy obrázků vytleskávat nebo u nich určovat počáteční hlásku, také posílí sluchové vnímání.

Kartičky jsou určené k laminaci.

Zajímají vás další témata k Bee-bot? Podívejte se na:

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 9.11.2023
Milá Pavlo, jako vždy se mi líbí vaše nápady a obrázky, děti už se nemohou dočkat na nové materiály. Takže za mě super.
BP Avatar autora Bc. Pavla Pundová (Administrátor) 9.11.2023
Jitu, to je skvělé 🙂 Mám ohromnou radost, že se Vašim dětem materiály líbí. Samozřejmě mě těší i Vaše spokojenost, ale to, že PDF soubor oceňují děti, je to nejvíc ❤️
5
P Avatar autora | 8.11.2023
Úžasné zpracování pomůcky pro Bee-bot, děti velmi zaujalo, obrázky pro děti pochopitelné a srozumitelné. Super nápad, moc děkuji.
BP Avatar autora Bc. Pavla Pundová (Administrátor) 8.11.2023
Mám velkou radost, že jste s materiálem spokojená, Peti 🙂 Děkuji za krásnou zpětnou vazbu ❤️