Potvrzení vaší e-mailové adresy proběhlo v pořádku

To šlo jako na drátkách. Děkuji za vaši důvěru, moc si toho vážím :-) Vaše e-mailová adresa je nyní v pořádku uložena v mé databázi kontaktů.

 

Co bude následovat

Ať jste se přihlásili v jakémkoliv formuláři, co nevidět vám ode mě dorazí první e-mail. Pokud můj e-mail nenajdete v doručené poště, nelekejte se. Je totiž dost pravděpodobné, že vám e-mail přišel do některé ze složek jako je spam, promo nebo nevyžádaná pošta. Proto prosím prohlédněte všechny složky ve svém e-mailu.

Jestli jste e-mail v některé z těchto složek objevili, doporučuji ho přesunout do hlavní pošty. Pokud to neuděláte, tipy, které svým sledujícím zdarma zasílám, se vám budou hromadit ve složkách, které příliš nesledujete a vy tak budete pravidelně přicházet o všechny skvělé nápady, které můžete využít se svými dětmi. To by byla velká škoda, tipy si totiž sledující moc chválí.

E-mail není k nalezení

Hledali jste kde se dalo a stejně jste můj e-mail nenašli? Zkuste si do lupy ve své e-mailové schránce vložit adresu napis@novinky.poznavejspavlou.cz. Z tohoto e-mailu zasílám všechny tipy a aktivity zdarma, ke kterým se lze přes formuláře přihlásit. Pakliže e-mail do vaší schránky dorazil, tímto způsobem ho určitě najdete.

Pokud e-mail ani tak nenajdete, nejlepší bude, když mi napíšete na napis@poznavejspavlou.cz. Bohužel ani technika není neomylná a občas je potřeba věci řešit ručně stručně :-) Jakmile to půjde, ozvu se vám a společně zjistíme, kde se stala chyba. 

Tipy od Pavly ZDARMA

uterni-tipy-od-pavly-zdarma

Pokud jste se k odběru úterních tipů přihlásili dobrovolně, textu v následujícím odstavci nemusíte věnovat pozornost. Velice vám děkuji a těším se na naše setkávání :-)

Pakliže jste si ode mě nechali na e-mail zaslat nějakou PDF aktivitu zdarma, automaticky jste se přidali mezi odběratele úterních tipů od Pavly. V rámci této rozesílky posílám tipy, které zpestří a obohatí vaši pedagogickou praxi. Někdy posílám tvoření pro děti, jindy zábavné aktivity, pracovní listy k tisku či pohybové hry. E-maily posílám každé úterý před 20 hodinou. V tento den si tedy zkontrolujte svou e-mailovou schránku. Třeba v ní objevíte něco, co se vám zrovna bude hodit!

Budu moc ráda, když tipům dáte šanci. Věřím, že vás stejně jako mnoho dalších sledujících budou bavit. A když ne, snadno se jedním kliknutím můžete z odběru kdykoliv odhlásit.